Wide mouth opening. Screw on, spill-resistant lid. Complies with Prop 65. 9.5″ H
SKU:Â ZRAEH-NXMJP
Item Number: 6052
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
17 Oz. Soda Lime Glass Can With Bamboo Lid
Price from: $4.99
Price from: $8.99
Wide mouth opening. Screw on, spill-resistant lid. Complies with Prop 65. 9.5″ H
| Quantity | 30+ | 120+ | 240+ | 480+ | 1,080+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $15.72 | $13.67 | $11.89 | $10.34 | $8.99 |
Wide mouth opening. Screw on, spill-resistant lid. Complies with Prop 65. 9.5″ H
SKU:Â ZRAEH-NXMJP
Item Number: 6052
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Cb drinkware, silk screen |
|---|---|
| Product dimensions | 9.5" H |
| Imprint area | 4" H x 2.5" W on side1 |
| Second imprint area | 5" W x 4" H on other |
| Made in | CN |
| Production time | 15 to 10 working days |
| Color | Frost Clear |
| Products ships from ZIP | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.