Made Of High Borosilicate Glass With Silicone Sleeve. Screw On, Spill-Resistant Lid. Wide Mouth Opening. Complies with Prop 65. 9″ H
SKU:Â YUZJI-PJZQI
Item Number: 50032
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $11.99
Made Of High Borosilicate Glass With Silicone Sleeve. Screw On, Spill-Resistant Lid. Wide Mouth Opening. Complies with Prop 65. 9″ H
| Quantity | 48+ | 96+ | 144+ | 288+ | 576+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $20.98 | $18.24 | $15.86 | $13.79 | $11.99 |
Made Of High Borosilicate Glass With Silicone Sleeve. Screw On, Spill-Resistant Lid. Wide Mouth Opening. Complies with Prop 65. 9″ H
SKU:Â YUZJI-PJZQI
Item Number: 50032
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 9" H |
| Imprint area: No selection | 1.5" H x 2" W on side1 |
| Second imprint area: No selection | 5" W x 1 1/2" H on other |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 10 working days |
| Color: No selection | Gray, light blue, Navy Blue, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.