Soda Lime Glass Thick Heavy Base For A Balanced Grip Meets FDA Requirements BPA Free Hand Wash Recommended. Complies with Prop 65. 3.5″ H
SKU:Â HOBKB-OMLMH
Item Number: 6056
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
20 Oz. Ribbed Borosilicate Glass Can With Bamboo Lid
Price from: $5.99
Price from: $4.15
Soda Lime Glass Thick Heavy Base For A Balanced Grip Meets FDA Requirements BPA Free Hand Wash Recommended. Complies with Prop 65. 3.5″ H
| Quantity | 72+ | 144+ | 288+ | 576+ | 1,008+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $7.26 | $6.31 | $5.49 | $4.77 | $4.15 |
Soda Lime Glass Thick Heavy Base For A Balanced Grip Meets FDA Requirements BPA Free Hand Wash Recommended. Complies with Prop 65. 3.5″ H
SKU:Â HOBKB-OMLMH
Item Number: 6056
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Cb drinkware, silk screen |
|---|---|
| Product dimensions | 3.5" H |
| Imprint area | 1.5" H x 3" W on side1 |
| Second imprint area | 6" W x 1 1/2" H on other |
| Made in | CN |
| Production time | 15 to 10 working days |
| Color | Clear |
| Products ships from ZIP | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.