20 Oz. Double wall insulated acrylic tumbler. BPA free. Not microwave safe; hand wash recommended. Cold drinks only. 6.5″ H x 3.8125″ W
SKU:Â HPZLB-PHLAN
Item Number: TM20700
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Destin 16oz Double Wall Tumbler w Straw
Price from: $8.13
Carnival Recycled Sip Or Swig Tumbler 30oz
Price from: $20.28
Price from: $3.09
20 Oz. Double wall insulated acrylic tumbler. BPA free. Not microwave safe; hand wash recommended. Cold drinks only. 6.5″ H x 3.8125″ W
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.35 | $3.25 | $3.17 | $3.12 | $3.09 |
20 Oz. Double wall insulated acrylic tumbler. BPA free. Not microwave safe; hand wash recommended. Cold drinks only. 6.5″ H x 3.8125″ W
SKU:Â HPZLB-PHLAN
Item Number: TM20700
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 6.5" H x 3.8125" W |
| Imprint area: No selection | 2.5" W x 2.5" H on front Top Body Center Max |
| Second imprint area: No selection | 2" W x 2.5" H on back Top Body Center |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 3 working days |
| Theme: No selection | Beverage, Drinking |
| Color: No selection | Black, Blue, Clear, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 79906 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.