Double-wall vacuum insulation Lifetime warranty Leakproof Dishwasher safe Insulated lid doubles as a cup 18-8 Stainless Steel. 4.69″ D x 3.9″ W x 14.09″ H
SKU:Â CTFFE-TTHVS
Item Number: STN09
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
20 oz Persona Wave Trail Vacuum Water Bottle
Price from: $18.99
Price from: $59.99
Double-wall vacuum insulation Lifetime warranty Leakproof Dishwasher safe Insulated lid doubles as a cup 18-8 Stainless Steel. 4.69″ D x 3.9″ W x 14.09″ H
| Quantity | 12+ | 25+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $68.39 | $66.29 | $64.19 | $59.99 |
Double-wall vacuum insulation Lifetime warranty Leakproof Dishwasher safe Insulated lid doubles as a cup 18-8 Stainless Steel. 4.69″ D x 3.9″ W x 14.09″ H
SKU:Â CTFFE-TTHVS
Item Number: STN09
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Laser |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4.69" D x 3.9" W x 14.09" H |
| Imprint area: No selection | 2.5000" H x 2.0000" W on back |
| Second imprint area: No selection | 2.5000" H x 2.0000" W on front (Under Logo) |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 3 to 8 working days or 1 to 3 working days for rush service |
| Color: No selection | Black, Green |
| Products ships from ZIP: No selection | 14072-1274 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.