BPA-free and Re-Usable Recycled Water Bottle. The body of the bottle is made from 100% RPET. Complies with CPSIA, Prop 65. 2.64″ W x 10.04″ H x 2.64″ L
SKU:Â ASHHG-SIKBE
Item Number: 102652-001
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
RINGO Pro Water Bottle with Magnetic Booster Ring - 24 Oz. - Black
Price from: $59.98
Price from: $3.48
BPA-free and Re-Usable Recycled Water Bottle. The body of the bottle is made from 100% RPET. Complies with CPSIA, Prop 65. 2.64″ W x 10.04″ H x 2.64″ L
| Quantity | 150+ | 300+ | 600+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $4.85 | $4.16 | $3.63 | $3.48 |
BPA-free and Re-Usable Recycled Water Bottle. The body of the bottle is made from 100% RPET. Complies with CPSIA, Prop 65. 2.64″ W x 10.04″ H x 2.64″ L
SKU:Â ASHHG-SIKBE
Item Number: 102652-001
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Screen Printed |
|---|---|
| Product dimensions | 2.64" W x 10.04" H x 2.64" L |
| Imprint area | 1.5" W x 4.5" H on print Front Panel Center |
| Second imprint area | 1.5" W x 2.25" H on print Front Panel Upper Center |
| Made in | CN |
| Production time | Please inquire or 1 to 3 working days for rush service |
| Color | Black |
| Products ships from ZIP | 01843 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.