The Koozie® Basic Collapsible Bottle cooler is perfect for travel and mailings! 6.25″ H x 3mm Thick
SKU: GUCGJ-LZGLB
Item Number: 45069
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk; Dimensional weight may apply.
Garyline® Poly+ Bottle with Drink-Thru Lid - 27 oz.
Price from: $2.25
Garyline® Quart Sport Bottle with Valve Lid - 32 oz.
Price from: $1.95
Price from: $3.17
The Koozie® Basic Collapsible Bottle cooler is perfect for travel and mailings! 6.25″ H x 3mm Thick
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $4.27 | $3.84 | $3.48 | $3.17 |
The Koozie® Basic Collapsible Bottle cooler is perfect for travel and mailings! 6.25″ H x 3mm Thick
SKU: GUCGJ-LZGLB
Item Number: 45069
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk; Dimensional weight may apply.
| Decoration method: No selection | Full Color |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 6.25" H x 3mm Thick |
| Imprint area: No selection | 2.7" W x 3.7" H on side 1 (only) |
| Second imprint area: No selection | 3" W x 4" H on side 1 & 2 |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Beverage, Drinking |
| Color: No selection | Black, Red, Royal |
| Products ships from ZIP: No selection | 33760 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.