The large C-handle make these 11 ounce ceramic mugs with colored handles and halos easy for everyone to get a grip on. 4.6875″ W x 3.875″ H
SKU: MUDNC-LZGLY
Item Number: 45238
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Good Value™ Rounded Spooner Mug - 11 oz.
Price from: $5.12
Price from: $4.17
The large C-handle make these 11 ounce ceramic mugs with colored handles and halos easy for everyone to get a grip on. 4.6875″ W x 3.875″ H
| Quantity | 72+ | 144+ | 288+ | 576+ | 1,008+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $6.12 | $5.56 | $5.05 | $4.59 | $4.17 |
The large C-handle make these 11 ounce ceramic mugs with colored handles and halos easy for everyone to get a grip on. 4.6875″ W x 3.875″ H
SKU: MUDNC-LZGLY
Item Number: 45238
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4.6875" W x 3.875" H |
| Imprint area: No selection | 2.75" W x 2.75" H on side 1 (only) |
| Second imprint area: No selection | 7 1/2" W x 2 3/4" H on wraparound |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Beverage, Drinking |
| Color: No selection | WhiteBlack, WhiteDark Blue, WhiteMaroon |
| Products ships from ZIP: No selection | 33760 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.