The sydney tumbler is constructed with a stainless outer shell and a stainless liner. 2.875″ Diameter x 8.625″ H
SKU: OUDMG-LZGMM
Item Number: 45512
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk; Dimensional weight may apply.
Garyline® Transparent Tumbler with Slider Lid and Full-Color Paper Insert - 14 oz.
Price from: $5.29
Good Value™ Esther Vacuum Tumbler - 18 oz.
Price from: $14.26
Price from: $11.22
The sydney tumbler is constructed with a stainless outer shell and a stainless liner. 2.875″ Diameter x 8.625″ H
| Quantity | 36+ | 72+ | 144+ | 288+ | 576+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $16.43 | $14.93 | $13.58 | $12.35 | $11.22 |
The sydney tumbler is constructed with a stainless outer shell and a stainless liner. 2.875″ Diameter x 8.625″ H
SKU: OUDMG-LZGMM
Item Number: 45512
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk; Dimensional weight may apply.
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.875" Diameter x 8.625" H |
| Imprint area: No selection | 2" W x 1.5" H on side 1 (only) |
| Second imprint area: No selection | 8 3/4" W x 1 1/2" H on wraparound (Screen Print) |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Beverage, Drinking, Travel |
| Color: No selection | Black, Blue, Green, Orange, Red, Silver |
| Products ships from ZIP: No selection | 33760 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.