The perfect on-the-go travel mug. Great handle makes it convenient to carry. Complies with Prop 65. 4.5″ W x 5.375″ H
SKU: RPAEC-MKXKM
Item Number: 46193
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk; Dimensional weight may apply
Tervis® Classic Mug Enhanced Embroidered Emblem - 16 oz.
Price from: $15.15
Price from: $9.28
The perfect on-the-go travel mug. Great handle makes it convenient to carry. Complies with Prop 65. 4.5″ W x 5.375″ H
| Quantity | 72+ | 144+ | 288+ | 576+ | 1,008+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $13.57 | $12.35 | $11.23 | $10.21 | $9.28 |
The perfect on-the-go travel mug. Great handle makes it convenient to carry. Complies with Prop 65. 4.5″ W x 5.375″ H
SKU: RPAEC-MKXKM
Item Number: 46193
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk; Dimensional weight may apply
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4.5" W x 5.375" H |
| Imprint area: No selection | 2.25" W x 2" H on side 1 (only) |
| Second imprint area: No selection | 2 1/4" W x 2" H on side 2 |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Beverage, Drinking, Travel |
| Color: No selection | Black, Blue, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 33760 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.