Bring a bit of shine to your day with this stainless steel tumbler. Use it all day long to stay hydrated and refreshed. 3.5″ Diameter x 7.25″ H
SKU: QPDHA-OFOVG
Item Number: 46318
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk, dimensional weight may apply
Good Value™ Clear Tumbler with Colored Lid - 18 oz.
Price from: $4.69
Garyline® Sentinel Metallic Acrylic Tumbler with 2-in-1 Lid with Straw - 14 oz.
Price from: $5.29
Price from: $7.55
Bring a bit of shine to your day with this stainless steel tumbler. Use it all day long to stay hydrated and refreshed. 3.5″ Diameter x 7.25″ H
| Quantity | 48+ | 72+ | 144+ | 288+ | 576+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $11.07 | $10.07 | $9.14 | $8.32 | $7.55 |
Bring a bit of shine to your day with this stainless steel tumbler. Use it all day long to stay hydrated and refreshed. 3.5″ Diameter x 7.25″ H
SKU: QPDHA-OFOVG
Item Number: 46318
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk, dimensional weight may apply
| Decoration method: No selection | Screen Print, Full Color, Laser Engrave |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3.5" Diameter x 7.25" H |
| Imprint area: No selection | 2.5" W x 3" H on side1 or Both Sides (Screen Print/Full Color) |
| Second imprint area: No selection | 9" W x 3" H on wraparound (Screen Print/Full Color) |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Beverage, Drinking, Travel |
| Color: No selection | Black, Royal, Silver, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 33760 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.