This two tone mug has a brightly colored interior that will provide a burst of color to any logo. 5.0625″ W x 4.375″ H
SKU:Â OUDII-LZGOC
Item Number: 45821
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk; Dimensional weight may apply.
Good Valueâ„¢ Melrose Mug - 15 oz.
Price from: $7.44
Good Valueâ„¢ Rounded Spooner Mug - 11 oz.
Price from: $5.12
Price from: $7.08
This two tone mug has a brightly colored interior that will provide a burst of color to any logo. 5.0625″ W x 4.375″ H
| Quantity | 72+ | 144+ | 288+ | 576+ | 1,008+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $10.37 | $9.44 | $8.58 | $7.80 | $7.08 |
This two tone mug has a brightly colored interior that will provide a burst of color to any logo. 5.0625″ W x 4.375″ H
SKU:Â OUDII-LZGOC
Item Number: 45821
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk; Dimensional weight may apply.
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5.0625" W x 4.375" H |
| Imprint area: No selection | 2" W x 2" H on side 1 (only) |
| Second imprint area: No selection | 7 1/4" W x 2" H on wraparound |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Beverage, Drinking |
| Color: No selection | WhiteBlue, WhiteGreen, WhiteOrange, WhiteRed |
| Products ships from ZIP: No selection | 33760 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.