Aviana(TM) Journey Glass Bottle – 20 Oz. Complies with CPSIA, Prop 65. 2.7″ W x 9.5″ H x 2.7″ L
SKU: WTYHA-PVKVS
Item Number: 101544-762
Setup charge: $70.00
Packaging: Bulk
Cool Gear® Orlando Bottle with Freezer Stick - 64 Oz. - Seaglass
Price from: $19.98
Price from: $27.58
Aviana(TM) Journey Glass Bottle – 20 Oz. Complies with CPSIA, Prop 65. 2.7″ W x 9.5″ H x 2.7″ L
| Quantity | 50+ |
|---|---|
| Price (each) | $27.58 |
Aviana(TM) Journey Glass Bottle – 20 Oz. Complies with CPSIA, Prop 65. 2.7″ W x 9.5″ H x 2.7″ L
SKU: WTYHA-PVKVS
Item Number: 101544-762
Setup charge: $70.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Screen printed, Laser engraved |
|---|---|
| Product dimensions | 2.7" W x 9.5" H x 2.7" L |
| Imprint area | 1.25" W x 1.25" H on print Back Upper Panel Center |
| Second imprint area | 1.25" W x 1.25" H on print Cap Center |
| Made in | CN |
| Production time | Please inquire or 1 to 3 working days for rush service |
| Theme | Business, Environmental |
| Color | Dove Gray |
| Products ships from ZIP | 01843 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.