Stainless Steel Outer And Inner. Screw-On, Spill-Resistant Thumb-Slide Lid. Double Wall Construction For Insulation Of Hot Or Cold Liquids. Complies with Prop 65. 7.5″ H
SKU:Â VPEMD-PVROV
Item Number: 50046
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $12.39
Stainless Steel Outer And Inner. Screw-On, Spill-Resistant Thumb-Slide Lid. Double Wall Construction For Insulation Of Hot Or Cold Liquids. Complies with Prop 65. 7.5″ H
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $21.68 | $18.85 | $16.39 | $14.25 | $12.39 |
Stainless Steel Outer And Inner. Screw-On, Spill-Resistant Thumb-Slide Lid. Double Wall Construction For Insulation Of Hot Or Cold Liquids. Complies with Prop 65. 7.5″ H
SKU:Â VPEMD-PVROV
Item Number: 50046
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Cb drinkware, laser engrave, silk screen |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 7.5" H |
| Imprint area: No selection | 2" H x 3.5" W on side1 |
| Second imprint area: No selection | 7" W x 2" H on other |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 10 working days |
| Theme: No selection | Beverage, Drinking, Fitness, Office, Summer |
| Color: No selection | Recycled Black, Recycled Navy Blue, Recycled Orange, Recycled Red, Recycled White |
| Products ships from ZIP: No selection | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.