Made With PET Material Leak-Resistant Push Pull Lid Made In The USA Meets FDA Requirements BPA Free Hand Wash Recommended. Complies with Prop 65. 9″ H
SKU:Â OMGHF-OPLEV
Item Number: 50020
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.50
Made With PET Material Leak-Resistant Push Pull Lid Made In The USA Meets FDA Requirements BPA Free Hand Wash Recommended. Complies with Prop 65. 9″ H
| Quantity | 100+ | 200+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $4.38 | $3.81 | $3.31 | $2.88 | $2.50 |
Made With PET Material Leak-Resistant Push Pull Lid Made In The USA Meets FDA Requirements BPA Free Hand Wash Recommended. Complies with Prop 65. 9″ H
SKU:Â OMGHF-OPLEV
Item Number: 50020
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Cb drinkware, silk screen |
|---|---|
| Product dimensions | 9" H |
| Imprint area | 3" H x 3" W on side1 |
| Second imprint area | 5" W x 3" H on other |
| Made in | US |
| Production time | 5 to 10 working days |
| Color | Translucent Clear |
| Products ships from ZIP | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.