Screw On, Spill-Resistant Lid. Meets FDA requirements. Complies with Prop 65. 10″ H
SKU:Â RTDII-HXMOC
Item Number: 5703
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $7.95
Screw On, Spill-Resistant Lid. Meets FDA requirements. Complies with Prop 65. 10″ H
| Quantity | 36+ | 72+ | 144+ | 288+ | 576+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $13.90 | $12.09 | $10.51 | $9.14 | $7.95 |
Screw On, Spill-Resistant Lid. Meets FDA requirements. Complies with Prop 65. 10″ H
SKU:Â RTDII-HXMOC
Item Number: 5703
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 10" H |
| Imprint area: No selection | 3" H x 2.5" W on side1 |
| Second imprint area: No selection | 6" W x 3" H on other |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 10 working days |
| Theme: No selection | Beverage, Drinking, Office, Travel |
| Color: No selection | Matte Black, Matte Blue, Matte Silver |
| Products ships from ZIP: No selection | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.