Durable Tritan™ Material. Impact And Shatter Resistant. Screw On, Spill-Resistant Flip-Top Sip Top Lid. Flip-Up Handle For Easy Carrying. Complies with Prop 65. 9″ H
SKU:Â EMFEC-HHZBC
Item Number: 5835
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $7.59
Durable Tritan™ Material. Impact And Shatter Resistant. Screw On, Spill-Resistant Flip-Top Sip Top Lid. Flip-Up Handle For Easy Carrying. Complies with Prop 65. 9″ H
| Quantity | 48+ | 96+ | 144+ | 288+ | 576+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $13.28 | $11.55 | $10.04 | $8.73 | $7.59 |
Durable Tritan™ Material. Impact And Shatter Resistant. Screw On, Spill-Resistant Flip-Top Sip Top Lid. Flip-Up Handle For Easy Carrying. Complies with Prop 65. 9″ H
SKU:Â EMFEC-HHZBC
Item Number: 5835
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Cb drinkware, silk screen |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 9" H |
| Imprint area: No selection | 4" H x 3" W on side1 |
| Second imprint area: No selection | 6" W x 4" H on other |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 10 working days |
| Theme: No selection | Business, Office, Organization, Resort, Restaurant |
| Color: No selection | Translucent Blue, Translucent Charcoal |
| Products ships from ZIP: No selection | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.