AS Material. Screw On, Spill-Resistant Lid. Carabiner Clip For Attachment. Meets FDA Requirements. Not for Climbing. BPA Free. Complies with Prop 65. 9 3/4″ H
SKU:Â CRYJF-LQWIN
Item Number: 5913
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $4.50
AS Material. Screw On, Spill-Resistant Lid. Carabiner Clip For Attachment. Meets FDA Requirements. Not for Climbing. BPA Free. Complies with Prop 65. 9 3/4″ H
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $7.88 | $6.85 | $5.96 | $5.18 | $4.50 |
AS Material. Screw On, Spill-Resistant Lid. Carabiner Clip For Attachment. Meets FDA Requirements. Not for Climbing. BPA Free. Complies with Prop 65. 9 3/4″ H
SKU:Â CRYJF-LQWIN
Item Number: 5913
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions | 9 3/4" H |
| Imprint area | 2" W x 2" H on front |
| Second imprint area | 4" W x 2" H on other |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 10 working days |
| Theme | Business, Office, Organization, Resort, Restaurant |
| Color | Matte Black |
| Products ships from ZIP | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.