Made Of High Borosilicate Glass With Silicone Sleeve. Screw On, Spill-Resistant Lid. Wide Mouth Opening. Not For Hot Liquid Use. Complies with Prop 65. 9.5″ H
SKU:Â WQDME-MAPZM
Item Number: 6014
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $13.00
Made Of High Borosilicate Glass With Silicone Sleeve. Screw On, Spill-Resistant Lid. Wide Mouth Opening. Not For Hot Liquid Use. Complies with Prop 65. 9.5″ H
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $22.74 | $19.77 | $17.19 | $14.95 | $13.00 |
Made Of High Borosilicate Glass With Silicone Sleeve. Screw On, Spill-Resistant Lid. Wide Mouth Opening. Not For Hot Liquid Use. Complies with Prop 65. 9.5″ H
SKU:Â WQDME-MAPZM
Item Number: 6014
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Laser Engrave; Pad Print |
|---|---|
| Product dimensions | 9.5" H |
| Imprint area | 1.5" H x 2" W on side1 |
| Second imprint area | 4" W x 1 1/2" H on other |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 10 working days |
| Theme | Dancing, Fitness, Golf, Hiking |
| Color | Black |
| Products ships from ZIP | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.