AS Material. Screw On, Spill-Resistant Lid With Matching 9″ Straw. Circles Change Color When Ice-Cold Beverages Are Added. Complies with Prop 65. 7.75″ H
SKU:Â SOHJB-JEUMV
Item Number: 5811
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $6.29
AS Material. Screw On, Spill-Resistant Lid With Matching 9″ Straw. Circles Change Color When Ice-Cold Beverages Are Added. Complies with Prop 65. 7.75″ H
| Quantity | 48+ | 96+ | 144+ | 288+ | 576+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $10.99 | $9.56 | $8.31 | $7.23 | $6.29 |
AS Material. Screw On, Spill-Resistant Lid With Matching 9″ Straw. Circles Change Color When Ice-Cold Beverages Are Added. Complies with Prop 65. 7.75″ H
SKU:Â SOHJB-JEUMV
Item Number: 5811
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Cb drinkware, silk screen |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 7.75" H |
| Imprint area: No selection | 3" H x 3" W on side1 |
| Second imprint area: No selection | 6" W x 3" H on other |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 10 working days |
| Theme: No selection | Business, Office, Organization, Resort, Restaurant |
| Color: No selection | Black, Blue, Green |
| Products ships from ZIP: No selection | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.