Retro Granite Design. Elongated Handle. Meets FDA Requirements. Hand Wash Recommended. Not Recommended for Commercial Use. Complies with Prop 65. 4.625″ H
SKU:Â BNDMA-LNDJY
Item Number: 7163
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $4.29
Retro Granite Design. Elongated Handle. Meets FDA Requirements. Hand Wash Recommended. Not Recommended for Commercial Use. Complies with Prop 65. 4.625″ H
| Quantity | 144+ | 288+ | 576+ | 1,008+ | 2,016+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $7.50 | $6.52 | $5.67 | $4.93 | $4.29 |
Retro Granite Design. Elongated Handle. Meets FDA Requirements. Hand Wash Recommended. Not Recommended for Commercial Use. Complies with Prop 65. 4.625″ H
SKU:Â BNDMA-LNDJY
Item Number: 7163
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4.625" H |
| Imprint area: No selection | 2" H x 2" W on side1 |
| Second imprint area: No selection | 4" W x 2" H on other |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 10 working days |
| Theme: No selection | Beverage, Household, Office, Restaurant, Trade Show |
| Color: No selection | Black, Cobalt Blue, Gray, Green, Lemon, Lime, Orange, Red, Royal Blue, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.