The 15 oz. Dye Sublimation Mug is sure to be your new favorite! The vivid, full-color wraparound imprint brings a splash of color to any drab morning. 5.0000″ W x 4.6875″ H
SKU: VPAHA-MKXJG
Item Number: 46190
Setup charge: $65.00
Packaging: Tray
Good Value™ Bilby Mug - 15 oz.
Price from: $5.69
Silipint® Mason Jar Mug - 25 oz.
Price from: $14.95
Price from: $5.30
The 15 oz. Dye Sublimation Mug is sure to be your new favorite! The vivid, full-color wraparound imprint brings a splash of color to any drab morning. 5.0000″ W x 4.6875″ H
| Quantity | 72+ | 144+ | 288+ | 576+ | 1,008+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $9.47 | $7.05 | $6.41 | $5.83 | $5.30 |
The 15 oz. Dye Sublimation Mug is sure to be your new favorite! The vivid, full-color wraparound imprint brings a splash of color to any drab morning. 5.0000″ W x 4.6875″ H
SKU: VPAHA-MKXJG
Item Number: 46190
Setup charge: $65.00
Packaging: Tray
| Decoration method: No selection | Dye sublimation |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5.0000" W x 4.6875" H |
| Imprint area: No selection | 8" W x 4.375" H on wraparound |
| Second imprint area: No selection | 2" W x 1 1/2" H on side 1 (standard) |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Beverage, Drinking |
| Color: No selection | White |
| Products ships from ZIP: No selection | 63935 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.