Bring the outdoors inside with this ceramic campfire mug! 5.3125″ W x 3.25″ H
SKU: APAFI-MBUSM
Item Number: 46167
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $4.87
Bring the outdoors inside with this ceramic campfire mug! 5.3125″ W x 3.25″ H
| Quantity | 72+ | 144+ | 288+ | 576+ | 1,008+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $7.12 | $6.47 | $5.88 | $5.35 | $4.87 |
Bring the outdoors inside with this ceramic campfire mug! 5.3125″ W x 3.25″ H
SKU: APAFI-MBUSM
Item Number: 46167
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5.3125" W x 3.25" H |
| Imprint area: No selection | 2.5" W x 1.625" H on side 1 (only) |
| Second imprint area: No selection | 8 1/2" W x 2" H on wraparound |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Beverage, Drinking |
| Color: No selection | Black, Blue, Burnt Orange, Red, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 33760 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.