Screw On, Spill-Resistant Lid. Split Ring Attachment. Meets FDA Requirements. BPA Free. Not for Climbing. Hand Wash Recommended. Complies with Prop 65. 9 1/2″ H
SKU:Â XTDJB-HXMNL
Item Number: 5702
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $5.85
Screw On, Spill-Resistant Lid. Split Ring Attachment. Meets FDA Requirements. BPA Free. Not for Climbing. Hand Wash Recommended. Complies with Prop 65. 9 1/2″ H
| Quantity | 36+ | 72+ | 144+ | 288+ | 576+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $10.24 | $8.90 | $7.74 | $6.73 | $5.85 |
Screw On, Spill-Resistant Lid. Split Ring Attachment. Meets FDA Requirements. BPA Free. Not for Climbing. Hand Wash Recommended. Complies with Prop 65. 9 1/2″ H
SKU:Â XTDJB-HXMNL
Item Number: 5702
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Cb drinkware, laser engrave, silk screen |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 9 1/2" H |
| Imprint area: No selection | 2 1/2" W x 4 1/2" H on front |
| Second imprint area: No selection | 6" W x 4 1/2" H on other |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 15 to 10 working days |
| Theme: No selection | Beverage, Biking, Drinking, Travel |
| Color: No selection | Black, Metallic Blue, Metallic Red, Silver, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.